Haberler |  Sinema İzle | Gazeteler
Evden Eve Firmalar Portalı
Ücretsiz Taşıma Teklifi Alın
Tüm Nakliye Talepleri
 
SİTE YAPIM VE TASARIM DEVAM EDİYOR
Ana Sayfa
Evden Eve Nakliyat
Nakliye Firmaları
Nakliyeci Üye Kayıt
Nakliye Talepler
Defter
ÜYE OL
 

ANA MENÜ
  Ana Sayfa
  İletişim
  Bize Ulaşın
  Hakkımızda
  Site Kullanım Kuralları
  Gizlilik Sözleşmesi
  Sözleşme
  Üye Girişi
  Yetki Belgeleri ve Anlamları
  Mesafe Hesaplama
  RSS Servislerimiz
Sözleşme

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

Madde 1

TARAFLAR

Bu sözleşme;  http://www.evdenevefirmalar.net (aşağıda kısaca evdenevefirmalar olarak anılacaktır.) isimli internet sitesi ile aşağıda belirtilen hizmetlerinden faydalanan MÜŞTERİ arasında akdedilmiştir.

Madde 2

KONU

İşbu sözleşmenin konusu, nakliye firmaları ile firma müşterilerinin sanal ortamda (internet ortamında) bir araya getirilmesi ve nakliye firma bilgilerinin evdenevefirmalar isimli internet sitesinde yayınlanmasına ilişkin tarafların karşılıklı yükümlülüklerinin belirlenmesidir.

Madde 3

evdenevefirmalar.net  YÜKÜMLÜLÜKLERİ

3.1. evdenevefirmalarinternet sitesi içerisinde ve tamamen bu sitenin formatına/kurallarına bağlı kalarak, MÜŞTERİ 'ye ait tanıtım bilgileri ve fotoğraflarının yayınlanması ile ilgili olarak teknik hizmet desteği verecektir.

evdenevefirmalar, işbu sözleşme kapsamında verilen hizmetin kesintisiz olarak sağlanabilmesi hususunda elinden gelen her türlü çabayı sarf edecektir. Ancak evdenevefirmalar ‘ın elinden geleni yapmasına karşın önlenemeyen teknik arızalardan dolayı hizmetin sağlanamaması halinde MÜŞTERİevdenevefirmalar 'ı sorumlu tutmayacağını ve bir hak veya tazminat talep etmeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

3.2. evdenevefirmalar’ ın sözleşme konusu hizmeti MÜŞTERİ 'ye sunma yükümlülüğü hizmetin satın alınması ile ilgili olarak MÜŞTERİ tarafından verilen kredi kartı limitinin hizmet bedelini karşılayacak düzeyde olması ve evdenevefirmalar ’ın işbu kredi kartı vasıtasıyla hizmet bedelini tahsil edebilmiş olması veya MÜŞTERİ tarafından sözleşme konusu hizmet bedelinin EFT veya banka havalesi suretiyle evdenevefirmalar ‘a ödenmiş olması şartına bağlıdır.

3.3. evdenevefirmalar isimli internet sitesinin amacı, nakliye sektöründe yer alan her türlü ürün ve hizmeti internet ortamındaki milyonların faydasına sunmaktır. Gerek hizmetin arzı ve gerekse iletişim enstrümanları ve üyelerin girdileri yönünden evdenevefirmalar 'a hiçbir sorumluluk yüklenemez. MÜŞTERİ ve kullanıcılar arasındaki hiçbir işlemde, evdenevefirmalar ‘ın bizzat taraf olduğu özel anlaşmalar dışında, hukuki sorumluluk taşımaz.

3.4. evdenevefirmalar  internet sitesinde yapacağı değişikler, yenilikler (dizayn, yazılım, karekter, v.b.) sonucunda MÜŞTERİ yapılan değişiklere ve yeniliklere işbu sözleşme ile itiraz edemez, zarara uğraması durumunda sorumlu tutmayacağını ve bir hak veya tazminat talep etmeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

Madde 4

MÜŞTERİ'NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

4.1. MÜŞTERİevdenevefirmalar ‘ın sahibi olduğu evdenevefirmalar.net internet sitesinde belirtilen hizmetlerden yararlanabilmesi için üyelik bilgilerini tam ve eksiksiz olarak doldurması ve tercih etmiş olduğu üyelik veya ilan paketlerine ilişkin paket ücretini kredi kartı veya eft/havale suretiyle evdenevefirmalar 'a ödemesi gerekmektedir.

4.2. MÜŞTERİ, üyelik işlemlerini tamamlayarak ve paket seçimini yapmak suretiyle işbu sözleşmenin tamamını okuduğunu, içeriğini tamamen anladığını ve sözleşmede belirtilen ve internet sitesinde belirtilecek olan tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğini ve onayladığını kabul ederek, belirtilen bu hususlar ile ilgili olarak herhangi bir itiraz ve defi ileri sürmeyeceklerini beyan ve taahhüt etmektedir.

4.3. MÜŞTERİ, satın almış olduğu hizmeti hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanamaz. Ayrıca, MÜŞTERİ, başkalarının interneti kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet ve işlerde bulunamaz. MÜŞTERİ, yukarıda belirtilen kısıtlamalara uymayı kabul ve taahhüt eder.

4.4. MÜŞTERİevdenevefirmalar adlı sitenin her hangi bir bilgisini, dizaynını, logosunu, bannerını varsa kendisine ait ya da üçüncü şahıslara vermemeyi kabul ve taahhüt edip aynı zamanda Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Patent Haklarının Korunması Hakkında Kanun, Türk Ceza Kanunu ve diğer mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi kabul ve taahhüt eder. Aksi taktirde evdenevefirmalar ’ın bu yüzden kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için MÜŞTERİ 'ye rücu edilir.

4.5. MÜŞTERİ, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmamayı veya bunları kullanmamayı kabul etmiştir. Aksi taktirde evdenevefirmalar ’ın bu yüzden kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için MÜŞTERİ 'ye rücu edilir.

4.6. MÜŞTERİ, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Patent Haklarının Korunması Hakkında Kanun, Türk Ceza Kanunu ve diğer mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi kabul ve taahhüt eder. Aksi taktirde evdenevefirmalar ’ın bu yüzden kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için MÜŞTERİ 'ye rücu edilir.

4.7. MÜŞTERİ, kendisi tarafından belirlenmiş kullanıcı adı ve şifreyi ve sitedeki herhangi bir gizli bilgiyi ( evdenevefirmalar.net sitesine bırakılan nakliye fiyat talepleri, boş araç isteyen kişi kurum irtibat bilgilerini, herhangi sadece üye olan nakliyat firmalarının görebildiği bilgileri v.b. ) başka kişi ya da kuruluşlara veremez. ( acenteleri ve üyemiz olmayan şubelerine ve başka nakliyat, nakliye ve taşımacılık yapan kişi, firma v.b. yerlere vermez.) Aksi halde evdenevefirmalar söz konusu kullanımdan doğan tazmin hakkı saklıdır. MÜŞTERİ 'nin işbu sözleşme ile sahip olduğu kullanım hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez.

4.8. MÜŞTERİ, yayınlanacak tanıtım bilgileri ve fotoğraflarda belirtilen bilgi ve fotoğrafların doğru olduğunu, üçüncü kişi ve kuruluşları yanıltacak nitelikte herhangi bir hususa yer vermeyeceğini,yayınlanan görüş, düşünce, ifade ve resimlerin evdenevefirmalar ile hiçbir ilgi ve bağlantısı olmadığını ve sadece kendisini bağlayacağını kabul ve taahhüt eder.

4.9. evdenevefirmalar ’ın her zaman, tek taraflı olarak MÜŞTERİ 'ye verilen hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma/iptal etme hakkı vardır. MÜŞTERİ işbu tasarrufu peşinen kabul eder. Bu durumda evdenevefirmalar 'in sorumluluğu, henüz MÜŞTERİ tarafından kullanılmamış olan hizmetin bedelinin iadesi ile sınırlıdır. Müşterinin kullanılmamış olan hizmet iadesi üyenin evdenevefirmalar adlı sitenin üyelik sözleşmesindeki maddeleri ihlal etmesi durumunda uygulanmaz.

4.10. MÜŞTERİevdenevefirmalar tarafından kendisine verilen hizmetin karşılığı olarak evdenevefirmalar tarafından belirtilen ücretleri ödeyecektir. evdenevefirmalar her zaman bu tarifede tek taraflı olarak değişiklik yapma hakkına sahiptir. evdenevefirmalar 'ın internet, e-posta, www servisi ile yayınladığı tarife, MÜŞTERİ 'ye yapılmış tebligat yerine geçecektir.MÜŞTERİ tarafından kendisine intikal etmemiş olduğunu öne sürerek itirazda bulunma hakkından peşinen vazgeçmiştir.

4.11. MÜŞTERİevdenevefirmalar tarafından kendisine verilen hizmetin süresi içinde gerek müşteri temsilcilerimize, site yönetimine, gerek nakliye fiyatı ve boş araç talebinde bulunan kişi ve kurumlara genel ahlak dışı konuşmalarda, davranışlarda, tehdit, Türk örf adetlerine aykırı davranışlarda bulunulması ve bunların tespit edilmesi halinde; bu hareket ve davranış içinde olan üyenin evdenevefirmalar ile tüm ilişkini ( reklam ve normal üyelik ) tek taraflı kesme hakkında evdenevefirmalar sahip olup. evdenevefirmalar sitesinin toplum tarafından ve kullanan üye, kişi ve kurumlar tarafından kötü bilinmesine ve anılmasına yol açacak her davranış için bu hareket ve davranış içinde olan üye hakkında maddi ve manevi tazminat davası açma hakkını saklı tutar.MÜŞTERİ kendisine bu durumun intikal etmemiş olduğunu öne sürerek itirazda bulunma hakkından üyelik sözleşmesini kabul ettiği andan itibaren peşinen vazgeçmiştir.

4.12. MÜŞTERİ, ücretlendirme ve kullanılan hizmetin hesabı konusunda evdenevefirmalar.net kayıtlarının tek muteber kayıt olduğunu ve bu kayıtlara hiçbir şekilde itiraz etmemeyi kabul etmiştir.

4.13. evdenevefirmalarMÜŞTERİ verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından, MÜŞTERİ yazılım ve verilerine bu yolla gelebilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu olmayacaktır. MÜŞTERİ bu hizmetin kullanılmasından dolayı uğrayabileceği hiçbir zararla ilgili olarak evdenevefirmalar.net sitesinden herhangi bir tazminat talep etmemeyi peşinen kabul etmiştir.

4.14. Yukarıda sayılan maddelerden bir ya da bir kaçını ihlal eden MÜŞTERİ, işbu ihlal nedeniyle cezai ve hukuki olarak şahsen sorumludur. Ayrıca iş bu ihlal nedeniyle, olayın hukuk alanına intikal ettirilmesi halinde evdenevefirmalar ’ın MÜŞTERİ 'ye karşı işbu şartlara uyulmamasından dolayı tazminat hakkı saklı olacaktır.

4.15. evdenevefirmalarMÜŞTERİ 'nin sistemi işbu şartlara ve yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse, MÜŞTERİ 'yi yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda evdenevefirmalar işbu sözleşmede öngörülen tedbirleri de almak hakkına sahiptir.

4.16. MÜŞTERİevdenevefirmalar ’ın hizmetlerinden faydalanmaya başladığı andan itibaren işbu sözleşmenin tüm hükümlerinin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder.

 

 


 
Bizi takip   edin
Facebook SayfamızTwitter SayfamızTeklif İsteme FormuGoogle Plus Sayfamız
 
Copyright 2000 - 2014 Hay-Ns Yazılım All Rights reserved.