Haberler |  Sinema İzle | Gazeteler
Evden Eve Firmalar Portalı
Ücretsiz Taşıma Teklifi Alın
Tüm Nakliye Talepleri
 
SİTE YAPIM VE TASARIM DEVAM EDİYOR
Ana Sayfa
Evden Eve Nakliyat
Nakliye Firmaları
Nakliyeci Üye Kayıt
Nakliye Talepler
Defter
ÜYE OL
 

ANA MENÜ
  Ana Sayfa
  İletişim
  Bize Ulaşın
  Hakkımızda
  Site Kullanım Kuralları
  Gizlilik Sözleşmesi
  Sözleşme
  Üye Girişi
  Yetki Belgeleri ve Anlamları
  Mesafe Hesaplama
  RSS Servislerimiz
Site Kullanım Kuralları

www.evdenevefirmalar.net internet üzerinden nakliye ile  ilgili konularda bilgi vermeyi amaçlayan on-line iletişim sitesidir. 

 www.evdenevefirmalar.net sayfalarına giriş yaptığınızda"evdenevefirmalar.net"in site kullanım şartlarını ve  ilkelerini kabul etmiş olursunuz. Kullanım şartları ve ilkelerini kabul etmiyor iseniz, "evdenevefirmalar.net" web sayfalarını kullanmayınız veya açmayınız. 

Kullanım şartları ve ilkelerini “evdenevefirmalar.net” önceden haber vermeksizin değiştirebilir. 

evdenevefirmalar.net sayfalarını kullanmaya başladığınızda kullanım şartlarını ve ilkelerini otomatikman kabul etmiş olursunuz. evdenevefirmalar.net kullanım şartları ve ilkelerini zaman içinde değiştirebilir. Bu değişiklikleri öğrenebilmek için sitemimizi periyodik olarak ziyaret ederek kullanım şartları ve ilkelerini okuyunuz.  

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI

evdenevefirmalar.net sayfalarında yer alan bilgiler eğitim ve bilgi edinmek amaçlı olup, hiçbir zaman geçerli nakliye uygulamalarının yerine geçemez.  . Herhangi bir konuda evdenevefirmalar.net sayfalarından edindiğiniz bilgiler son söz olamaz. Edinmiş olduğunuz bilgiyi , evdenevefirmalar.net tarafından link verilen nakliye firması ile görüşünüz. 

Unutmayınız taşımalarınızla ilgili konularda son sözü evdenevefirmalar.net tarafından link verilen nakliyeci firma söyleyecektir.

evdenevefirmalar.net  sayfalarında yer alan bilgiler nakliyeci anlamda geçerliliği olan kişi, kurum ve yayınlardan sağlanmaktadır. Bu yayınların sağlandığı kaynakların her zaman doğru ve güvenilir bilgiler vermesi evdenevefirmalar.net tarafından garanti edilemez.
 

Yapılan yayınlar sırasında meydana gelebilecek insan ve bilgisayar kaynaklı hataların olmaması garanti edilemez. Bu yayınlar sırasında ortaya çıkabilecek bilgi eksiklikleri, bilgi kayıpları, gecikmeler, yayın ve internetten doğan aksaklıkların olmayacağı garanti edilemez. Bu gibi aksaklıklarla ilgili sorumluluğu evdenevefirmalar.net kabul etmeyeceğini tebliğ eder. 

evdenevefirmalar.net sayfalarında çeşitli türde bilgiler siz değerli kullanıcılarımıza çeşitli kaynaklardan temin edilerek sunulmaktadır. Bu dataların temini ve sağlanması sırasında yahut bu dataların sizler tarafından kullanımı veya download edilmesi sırasında ortaya çıkabilecek sorunlardan veya bilgisayarınızda meydana gelebilecek hasarlardan evdenevefirmalar.net sorumluluk kabul etmez. 

İnternet ortamında her türlü bilgi transferinde meydana gelebilecek kötü niyetli saldırıların, virüslerin,evdenevefirmalar.net sitesinde yer alan bilgilerin kullanımı sırasında bulaşmayacağı tarafımızca garanti edilemez. İnternet üzerinde kötü amaçlı kullanıcıların her zaman bu tür sorunlara yol açabileceğini unutmayınız. 

evdenevefirmalar.net kullanıcıları site içersindeki çeşitli programların kullanımı sırasında girilen yanlış bilgiler ve bunların doğrudan doğuracağı yanlış sonuçlardan ve hasarlardan sorumludurlar.  

evdenevefirmalar.net sayfalarında yer alan linkler (diğer sayfalara verilen köprüler) ve evdenevefirmalar.net sayfalarında bulunan reklamlar ve reklam linkleri ile ilgili doğabilecek tüm sorumluluklar tarafımızca kabul edilmez. 

evdenevefirmalar.net bu linkler ve reklam sayfalarının içerikleri ile ilgili herhangi bir denetim hakkına sahip değildir. Bu sitelerde yer alan bilgiler istenmeyen veya zararlı kapsamda olabilir. Ayrıca bu sitelerde yer alan bilgiler ve  reklamlar yanlış olabilir, telif haklarına ve kopyalama haklarına aykırı olabilir, kanunlara aykırı olabilir. Bu sebeple evdenevefirmalar.net içersinde yer alan linkler, bağlantılar ve reklamlardan doğabilecek mağduriyetlerden sorumlu değildir.  

evdenevefirmalar.net sayfalarında yer alan çeşitli bilgilerin site ziyaretçileri tarafından değiştirilmesi yada kanunlara aykırı bilgilerin ziyaretçiler tarafından oluşturulması sorumluluğu tamamen bu kişilere aittir. evdenevefirmalar.net bu gibi durumlarda sorumluluk kabul etmez. 

Sayfalarımızda yer alan mesaj tahtaları, sohbet odalarında yer alan bilgilerin ziyaretçiler tarafından oluşturulan bölümü evdenevefirmalar.net’in sorumluluğu dışındadır. Bu gibi bilgilerden kaynaklanan mağduriyetler ve sıkıntılar tamamen bilgiyi oluşturan kişiye aittir. 

evdenevefirmalar.net bu gibi durumlarda sorumluluk kabul etmez. 

 

 


 
Bizi takip   edin
Facebook SayfamızTwitter SayfamızTeklif İsteme FormuGoogle Plus Sayfamız
 
Copyright 2000 - 2014 Hay-Ns Yazılım All Rights reserved.